HAKKIMIZDA

1988 yılında damlama sulama ile tarım faaliyetlerine başlayan firmamız 2000 yılında Bekir Çoban tarafından “Çobanoğlu Kimyevi Maddeler” adı altında çalışmalarına devam etmiştir. 2003 yılında Yusuf Çoban tarafından devralınmıştır. 2005 yılında modern sulama sistemlerine geçilmiş olup (bahçe sulama sistemleri, sera sulama sistemleri) topraklı ve topraksız tarım olarak devam etmektedir.

Modern sulama sistemlerinin içerisinde dönem dönem sera konstrüksiyonu dahil olmak üzere projelendirme yapılmıştır. Tam otomasyonlu seralar, tam otomasyonlu sulama sistemleri yapılmaktadır. 30 yılın tecrübesi ile tarımsal sulama, yetiştiricilik ve planlamada öncü olunmuştur. Güncel yenilikleri takip eden doğru hizmet politikası ilkemizdir.

GARANTİMİZ

Modern sulama sistemlerinin içerisinde dönem dönem sera konstrüksiyonu dahil olarak projelendirme yapılmıştır. Tam otomasyonlu seralar, tam otomasyonlu sulama sistemleri yapılmaktadır.

    +90 242 426 22 35

NELER YAPIYORUZ

Çiftçilerin gelirinin yükseltilmesi, su kaynaklarının en yüksek faydayı sağlayacak şekilde etkin dağıtım ve kullanımının gerçekleştirilmesi için hizmet vermekteyiz.

  • Damla Sulama
  • Sera Otomasyonları
  • Topraksız Tarım

İDDİA EDİYORUZ

Yüksek verim, yüksek gelir, yüksek kalite

Güncel yenilikleri takip eden doğru hizmet politikası ilkemizdir.